YÖNETİM KADROMUZ

ermanerkol-400x533

Erman ERKOL
Genel Koordinatör

hasan_sahin

Hasan ŞAHİN
Genel Müdür
A Sınıfı İGU
``Maden Mühendisi``

merve

Sibel Merve ERKOL
Finans & Muhasebe

ilker

İlker YONKA
Kilis Şube Koordinatörü

hatice_kubra

Hatice Kübra BARAN
Gaziantep Mesul Müdür
‘’ B Sınıfı İGU’’
‘’Genetik ve Biokimya Mühendisi’’

galip_sonmez

Galip SÖNMEZ
Kilis Mesul Müdür
‘’C Sınıfı İGU’’

GAZİANTEP KADROMUZ

husamettin

Hüsamettin SÖKÜCÜ
İşyeri Hekimi
Kalp Damar Cerrahi Uzmanı

cahit_kyucu

Cahit KUYUCU
İşyeri Hekimi
Genel Cerrahi Uzmanı

AHMET_BULENT

Ahmet Bülent AKIN
İşyeri Hekimi
KBB Uzmanı

resat_demir

Mehmet Reşat DEMİR
İşyeri Hekimi
Üroloji Uzmanı

baris_sahin

BARIŞ ŞAHİN
İşyeri Hekimi

halil_ozturk

Halil ÖZTÜRK
İşyeri Hekimi

BOS

İlknur Elif YOZBATIRAN
İşyeri Hekimi

bugrahan_kar

Buğrahan KAR
İşyeri Hekimi

m.sahin

Mehmet ŞAHİN
A Sınıfı İGU
``Makina Mühendisi``

Alaaddin-Bagriyanik

Alaattin BAĞRIYANIK
A Sınıfı İGU
``İnşaat Mühendisi``

emre_gokbudak

Emre GÖKBUDAK
B Sınıfı İGU
``Fizik Mühendisi``

ali_tetik

Ali TETİK
B Sınıfı İGU
``Endüstri Mühendisi``

fuat_aslan

Fuat ASLAN
B Sınıfı İGU

hulya_oktav

Hülya OKTAV
C Sınıfı İGU

yusuf_yonka

Yusuf YONKA
C Sınıfı İGU

mahmut_demir

Mahmut DEMİR
C Sınıfı İGU

metehan

Metehan SÖZER
Sağlık Birimi Sorumlusu
‘’ATT’’

mert_tiryaki

MERT TİRYAKİ
Mobil Sağlık Birimi Sorumlusu
‘’Parademik’’

halil_ispir

Halil İSPİR
Sağlık Personeli
‘’Hemşire’’

cigdem

Çiğdem KUT
Sağlık Personeli
‘’Parademik’’

tugcenut

Tuğçe Nur BİLGİN
Sağlık Personeli
``Y. Hemşire``

cemre

Cemre ÖZİNCİ
Sağlık Personeli
‘’Y. Hemşire’’

Mehmet-Arif-Cavus

Mehmet Arif ÇAVUŞ
Odyometrist

onder

Önder ÖNCÜ
Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

damla_gocer

Damla GÖÇER
İSG Teknikeri

yusuf

Yusuf İLKHAN
Muhasebe Personeli

Gungor-Mahramanlioglu

Güngör MAHRAMANLIOĞLU
Mutfak & Hijyen Personeli

KİLİS KADROMUZ

fuat_karakus

Fuat KARAKUŞ
İşyeri Hekimi
‘’KBB Uzmanı’’

BOS

Dilan AKTEKİN
İşyeri Hekimi
‘’Kadın Doğum Uzmanı’’

BOS

İsmail DOĞAN
İşyeri Hekimi
‘’Göğüs Hastalıkları Uzmanı’’

akif_dagli

M. Akif DAĞCI
İşyeri Hekimi

hikmet_uygur

M.Hikmet UYGUR
B Sınıfı İGU
‘’Çevre Mühendisi’’

farhri_almaci

Fahri ALMACI
C Sınıfı İGU
‘’Gıda Mühendisi’’

hatice_nur

Hatice Nur İSTANBULLUOĞLU
C Sınıfı İGU

hikmet_uygur

Abdulhamit KARABAĞ
C Sınıfı İGU

nurican

Nuri Can GÖZLÜGÖL
İSG Teknikeri

sena_sonmez

Sena SÖNMEZ
İSG Teknikeri

fatmanur

Fatma Nur TUNÇ
Sağlık Personeli
‘’Anestezi Teknikeri’’

aysesarica

Ayşe SARICA
Sağlık Personeli
‘’Hemşire’’

fidan_polat

Fidan POLAT
Mutfak & Hijyen Personeli